Deprecated: Function ereg() is deprecated in /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php on line 85

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php:85) in /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php on line 88
ЄВРОКОМІСІЯ ЗЛЯКАЛАСЯ УКРАЇНСЬКИХ ДОРІГ | Новости - ГОСНОМЕРА
(096) 82 84 164
Автомобили    Автопром    Закон    Наше все    Советы    Справочник    Транспорт    Финансы    Юмор    

ЄВРОКОМІСІЯ ЗЛЯКАЛАСЯ УКРАЇНСЬКИХ ДОРІГ

22 мая 2014gosnomera.net.ua1114 просмотров

У Єврокомісії визнали: дороги в Україні - це велика проблема. ЄС готовий розглянути варіанти фінансування проектів створення і поліпшення транспортної інфраструктури, запропоновані Міністерством інфраструктури України. Про це на брифінгу повідомив віце-президент Європейської комісії Сійм Калласс, передає УНІАН

«Це залежить від Міністерства інфраструктури. Ви маєте розробити конкретні ідеї, і далі давайте говорити, що ми можемо зробити і які інструменти можуть бути використані», - сказав пан Каллас.

Зокрема, він відзначив, що дороги в Україні - це велика проблема, і на їх реконструкцію і будівництво буде потрібно багато часу і грошей, в основному - українських грошей.

Як повідомлялося, Світовий банк візьме участь у фінансуванні будівництва кільцевої дороги навколо Києва, під'їзних доріг до Києва, а також дороги Київ-Харків-Довжанський.

Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», наразі в «Укравтодору» немає коштів навіть на ліквідацію ямковості, відсутні матеріали для роботи і пальне. Працівникам підприємства затримують заробітню плату. Для погашення заборгованості, уряд виділить близько 355 млн грн.

До речі, «Укравтодор» розглядає можливість погашення заборгованості перед підрядниками за допомогою векселів, які буде викуповувати державний «Ощадбанк». 

Рекомендуйте нас друзьям:

О нас

  • Контакти
  • Оплата и доставка
  • (096) 82 84 164

    Мы в соцсетях:

    Карта сайта