Deprecated: Function ereg() is deprecated in /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php on line 85

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php:85) in /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php on line 88
Автошахраї вимагають гроші за новою схемою | Новости - ГОСНОМЕРА
(096) 82 84 164
Автомобили    Автопром    Закон    Наше все    Советы    Справочник    Транспорт    Финансы    Юмор    

Автошахраї вимагають гроші за новою схемою

8 июня 2015gosnomera.net.ua990 просмотров

Після того, як минулого року в Росії серйозно посилилася відповідальність за розкрадання автомобільних реєстраційних знаків, зловмисники придумали нову схему здирства грошових коштів у автомобілістів. Так, в Підмосков’ї з’явилися хулігани, які вішають на автомобілі записки із загрозами пошкодити машину, якщо власник не заплатить 999 рублів.

Про такий випадок здирства розповів на інтернет-порталі міста Довгопрудний користувач під ніком megaholod-ank. Записку із загрозами він виявив на склі свого автомобіля 28 травня – невідомі вимагали переказати на рахунок 999 рублів, інакше обіцяли або подряпати машину, або порізати колеса. Грошові кошти пропонувалося покласти на електронний гаманець платіжної системи QIWI.

Автовласник був украй здивований тому, що вибір вимагачів ліг саме на його недороге авто, якому 15 років. Він також виключив вірогідність того, що послання є злим жартом сусідів, оскільки машина була припаркована за правилами і нікому не заважала.
Він додав, що не збирається збагачувати шахраїв, а звернеться із заявою в поліцію. Хоча, за його словами, і не відчуває, що це якось захистить його автомобіль.

Нагадаємо, раніше у багатьох російських містах і особливо в столиці процвітали крадіжки автомобільних номерів для здирства грошей з автовласника. З цієї причини в 2014 році в УК РФ була введена стаття “неправомірне заволодіння державним реєстраційним знаком транспортного засобу”. Покарання за нею передбачає штраф в розмірі до 200 тис. рублів або обов’язкові роботи до 360 годин, або виправні роботи терміном 1 рік, або позбавлення волі на аналогічний термін.

Рекомендуйте нас друзьям:

О нас

  • Контакти
  • Оплата и доставка
  • (096) 82 84 164

    Мы в соцсетях:

    Карта сайта