Deprecated: Function ereg() is deprecated in /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php on line 85

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php:85) in /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php on line 88
В Україні відремонтують дороги за іноземними технологіями | Новости - ГОСНОМЕРА
(096) 82 84 164
Автомобили    Автопром    Закон    Наше все    Советы    Справочник    Транспорт    Финансы    Юмор    

В Україні відремонтують дороги за іноземними технологіями

7 июля 2015gosnomera.net.ua923 просмотров

У Львівській області відремонтують дорогу Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів за технологією «холодного ресайклінгу», яку використовують в Європі та Сполучених Штатах Америки. Однак, такі роботи будуть проведені не на всій дорозі, а лише на більшій її частині. Про це повідомили у прес-службі «Укравтодору».

«Верхні шари існуючого дорожнього одягу будуть зняті на глибину до 25 см. Отриманий матеріал змішають з комплексними в’яжучими, такими як бітумна емульсія та цемент і додадуть до нього новий мінеральний матеріал. Зазначена суміш і стане новою конструкцією дорожнього одягу, зверху якої буде влаштовано шар асфальтобетонного покриття», – пояснив Директор Департаменту розвитку доріг «Укравтодору» Сергій Цепелєв.

Також у відомстві наголошують, що таке дорожнє покриття є водо- та морозостійким, адже має високу еластичність. При використанні такого методу укладання дорожнього покриття, зводиться до мінімуму процес утворення тріщин.

Крім цього, «холодний ресайклінг» мінімізує і витрати нових природних матеріалів.

«Технологія холодного ресайклінгу передбачає те, що увесь робочий процес виконується в одному місці – безпосередньо на місці робіт, що виключає потребу у влаштуванні тимчасових проїздів, а отже мінімізує витрати на проведення робіт», – заявив представник «Укравтодору».

 

Джерело: Україна Комунальна

Рекомендуйте нас друзьям:

О нас

  • Контакти
  • Оплата и доставка
  • (096) 82 84 164

    Мы в соцсетях:

    Карта сайта