Deprecated: Function ereg() is deprecated in /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php on line 85

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php:85) in /sata1/home/users/maha/www/www.gosnomera.net.ua/news/index.php on line 88
Як правильно паркуватися | Новости - ГОСНОМЕРА
(096) 82 84 164
Автомобили    Автопром    Закон    Наше все    Советы    Справочник    Транспорт    Финансы    Юмор    

Як правильно паркуватися

8 февраля 2014gosnomera.net.ua1129 просмотров

Перше, що потрібно новачкам-автолюбителям для правильного паркування, – це розвинути в собі здатність відчувати розміри своєї машини. Адже під час паркування не видно ні переднього, ні заднього бамперів, стверджує 20minut.ua.

- Паркування - це далеко не найскладніша річ у водійській справі, - розповідає автолюбитель Назарій Скрипник. - Але судячи з того, як дехто з водіїв паркується, іноді просто диву даєшся. Перше, що потрібно новачкам-автолюбителям для правильного паркування, - це розвинути в собі здатність відчувати розміри своєї машини.

Під час паркування не видно ні переднього, ні заднього бамперів, тому відчуття габаритів автомобіля є дуже важливим. Якщо водій відчуває розміри свого авто, він завжди може легко і швидко припаркуватися, не зачепивши при цьому ні автомобілі, які стоять поруч, ні інші можливі перешкоди.

У різних марок автомобілів габарити, викривлення дзеркал, висота посадки тощо можуть суттєво різнитися. Тому навіть коли досвідчений водій пересідає у нове авто, йому потрібен якийсь час, аби звикнути до інших розмірів.

Досить часто доводиться паркуватися заднім ходом. У таких випадках потрібно вміти розподілити свою увагу, аби повністю контролювати все, що відбувається довкола машини.

Під час руху заднім ходом водій здійснює орієнтування за допомогою повороту голови та дзеркал заднього виду.

Під час повороту голови у водія збільшується ширина огляду, але все одно він не бачить, що відбувається чи сидить нижче скла.

- Під час паркування потрібно бути особливо уважним, оскільки деякі бордюри і парапети досить високі, - розповідає Назарій Скрипник. - Вони легко можуть пошкодити дверцята, а помітити їх важко. У таких випадках відстань до бордюрів слід контролювати за допомогою дзеркал заднього виду. Загалом досвідчені водії радять ретельно вибирати місце для паркування, щоб не пошкодити гуму, кузов або ходову частину авто. Якщо ж такого немає, то краще проїхати трохи далі і знайти краще місце для паркування.

- Паркуючись по прямій вздовж бордюра, не варто близько під’їжджати до машини, яка стоїть попереду, - радить Назарій Скрипник. - Адже потім може бути проблематичним виїзд із паркувального місця.

Якщо достатньо вільного місця, то паркування по прямій лінії можна здійснювати переднім ходом. Однак, зважаючи на те, що транспорту з кожним роком на вулицях нашого міста стає всі більше і більше, місця для паркування - у дефіциті. Тому в умовах обмеженого вільного місця автомобіль краще паркувати заднім ходом. У такий спосіб є можливість припаркуватися на невеличкій ділянці більш точно.

 

Рекомендуйте нас друзьям:

О нас

  • Контакти
  • Оплата и доставка
  • (096) 82 84 164

    Мы в соцсетях:

    Карта сайта