(096) 82-84-164

Процес виготовлення дорожніх знаків

Процес виготовлення дорожніх знаків включає декілька етапів. Ось загальна послідовність кроків під час виготовлення дорожніх знаків:

  1. Проектування: Спочатку необхідно розробити дизайн та проект дорожнього знаку. Це включає визначення форми, розмірів, кольорів, символів та тексту, які відповідають вимогам нормативних документів.
  2. Вибір матеріалу: Для виготовлення дорожніх знаків використовуються різні матеріали, такі як оцинкована сталь, пластик та композитні матеріали. Вибір матеріалу залежить від вимог до міцності, довговічності, видимості та вартості знака.
  3. Підготовка основи: Основа дорожнього знака, зазвичай плоска поверхня, повинна бути підготовлена ??перед нанесенням плівки. Це може включати очищення та фарбування поверхні для забезпечення хорошого зчеплення та довговічності дорожнього знака.
  4. Нанесення графіки та тексту: За допомогою цифрового друку графіка, символи та текст наносяться на поверхню світловідбиваючої плівки. Використовуються спеціальні фарби, які забезпечують стійкість до зовнішніх впливів.
  5. Тестування та контроль якості: Готові знаки проходять тестування, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам нормативних документів. Контроль якості включає перевірку розмірів, кольорів, видимості та інших параметрів, щоб гарантувати правильність та надійність знака.
  6. Установка та розміщення: Після виробництва дорожні знаки встановлюються на дорогах відповідно до вимог та правил, зазначених у нормативних документах.


23-06-2023