(096) 82-84-164

Повернення коштів у Києві

Повернення придбаної в нашому магазині продукції можливе в рамках Закону "Про захист прав споживачів".

Можливість повернення товару клієнтом може статися протягом 14 днів з моменту отримання товару на пошті або в офісі компанії.

Для оформлення повернення коштів, а також для уточнення питань щодо оформлення повернення, звертайтесь до нас

Термін розгляду заявки становить 1 робочий день.

Сума, сплачена за товар, повертається платнику таким же способом, яким вона була внесена.

Політика конфіденційності та захисту при передачі карток

Продавець гарантує безпеку конфіденційної інформації користувача. Ми використовуємо адміністративні, технічні та фізичні заходи безпеки, спрямовані на захист конфіденційної інформації, яку ми збираємо або яку Ви передаєте нам від випадкового, незаконного чи несанкціонованого видалення, втрати, несанкціонованої зміни, доступу, розкриття чи неналежного використання.

На Сайті застосовується технологія захисту від несанкціонованого доступу за допомогою безпеки за місцем фізичного знаходження сайту. Доступ до інформації про користувачів Сайту захищений індивідуальним логіном/паролом.

Для передачі даних використовується промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії.

Для запобігання шахрайству з використанням реквізитів платіжних карток усі операції, в яких використовуються дані про платіжну картку, здійснюються в рамках окремого платіжного шлюзу та окремого сервера зі спеціальною системою контролю доступу.

При цьому персонал, який має доступ до номерів карток та іншої конфіденційної інформації, несе персональну кримінальну відповідальність за незаконні дії з номерами платіжних карток та конфіденційної інформації користувачів.

Обмін та повернення товару неналежної якості

Якщо Ви отримали товар неналежної якості, з дефектом, який не дозволяє товар використовувати за його призначенням у повному обсязі, Ви маєте право повернути або обміняти такий товар. Витрати на доставку, пересилання виконуються за рахунок продавця.

Способи отримання

Кур єрська доставка
Нова Пошта
Отримання в нашому представництві