(096) 82-84-164

Автономери у Херсоні

Восстановление номерных знаков

У Вас потерті, облізлі, пошкоджені або пом яті номерні знаки? Використовувати на автомобілі такі автономери можна. >>>

Новий алгоритм реєстрації та перереєстрації транспортних засобів в Україні

Кабінет міністрів України ухвалив Постанову № 599, якою визначено, що під час перереєстрації транспортного засобу висновок Експертної служби МВС не є обов’язковим, за винятком першої реєстрації на території України транспортного засобу, ввезеного з-за кордону.

Таким чином, скасовано проходження експертного дослідження при великій кількості реєстраційних дій з транспортними засобами, а процедура купівлі-продажу стає ще зручнішою. Потрібно лише звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС, який надає послуги з реєстрації та перереєстрації транспортного засобу.

«Під час проведення експертного дослідження під час перереєстрації транспортних засобів експерти МВС у 2022 році виявили 1202 транспортні засоби з підробленими або заміненими ідентифікаційними номерами двигуна, шасі автомобіля, а в першій половині 2023 року — 381. Водночас більшість таких порушень було виявлено під час дослідження вживаних транспортних засобів ввезених з-за кордону вперше. Загалом за рік проводиться близько 1,5 млн експертних досліджень транспортних засобів і документів про їх реєстрацію. Тобто у відсотковому співвідношенні експерти виявляли 0,08 % порушень із загальної кількості досліджень», — пояснив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Дослідження транспортного засобу Експертною службою МВС є обов’язковим відтепер лише при першій реєстрації вживаного ввезеного з-за кордону транспортного засобу. Вартість такого дослідження залишається незмінною і становить орієнтовно 350 грн.

Водночас за бажанням продавця або покупця можна провести експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів до нього з видаванням висновку експертного дослідження може бути проведене. Тобто, держава надає вибір щодо формату і способу отримання державних послуг.

Експертне дослідження проводиться Експертною службою МВС або іншими державними спеціалізованими установами, що проводять судово-експертну діяльність і які мають кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і реєстраційних документів (виявлення фактів знищення, підроблення або зміни номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів, підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжують), і включає огляд транспортного засобу та звірку інформації щодо транспортного засобу, внесеного до реєстраційних документів.

Як вибрати щасливий номер для авто

Завдяки езотеричному вченню під назвою нумерологія можна перевірити успіх власного авто.

Давньогрецький математик Піфагор придумав спеціальну систему. Щоб їй скористатися, потрібно скласти всі цифри номера до отримання однозначного числа з поправкою тільки, якщо вийшло 11 або 22. Ці числа не складають, тому що вони вважаються сакральними.

123456789
АБ, BВ, CГ, DД, EЕ, FЁ, GЖ, HЗ, I
И, JЙК, LЛ, MМ, NН, OО, PП, QР, R
С, SТУ, UФ, VХ, WЦ, XЧ, YШ, ZЩ
ЪЫЬЕЮЯ

Приклад авто номера: АА 1111 АА - 1+1+1+1+1+1+1+1= 8

Про що розповість номер машини - розшифровка:

"1" - такий автомобіль потрібно берегти, тримати в ідеальній чистоті та не дозволяти іншим їздити за кермом. Якщо ж порушувати ці правила, машина весь час ламатиметься.
"2" - машина з гонором, яка приймає власника лише з твердим характером. В інших випадках вона буде ламатися і навіть глухнути без видимих ??причин.
"3" - код наділяє машину "веселим" і "добрим" характером. Авто вимагає уважного ставлення до себе. Слідкуйте за "трійкою", вона віддячить вірною службою.
"4" - таке число найкраще підійде автобусам, таксі та позашляховикам. Авто з таким номером "має" товариський характер і може привертати увагу поліції, попутників і злодіїв. Частий учасник пробок, "любить" спокійний стиль водіння. "5" - автомобіль ідеальний для любителів тюнінгу.
"6" - такий код говорить про спокійну робочу конячку. Автомобіль надійний, що рідко ламається.
"7" - машина з таким номером підійде для досвідчених водіїв. Це авто не любить спонтанного та різкого керування, цінує вмілих водіїв.
"8" - код такого авто відповідає багатому власнику, ідеальний для амбітних та цілеспрямованих людей.
"9" - автомобіль з таким кодом підійде пожежникам, рятувальникам, швидкої допомоги. При цьому номер провальний для таксі, маршруток та вантажівок.
"11" - авто з таким номером краще відразу прийняти, як жива істота. Якщо ви вирішите ставитись до авто, як до шматка металу, чекайте регулярних поломок та проблем.
“22“ – допомагає господареві стати кращим і мудрішим. Оптимально для благодійників і не підійде для таксі.

Особисте число імені

Якщо ви хочете співвіднести вплив чисел на вас особисто, потрібно прорахувати своє особисте число імені. Для цього підсумовуємо дату народження до однієї цифри.

Наприклад : дата народження 24 жовтня 1983

Розрахунок: 2+4+1+0+1+9+8+3=28 2+8=10 1+0=1

Результат: число імені в прикладі дорівнює 1. Далі потрібно звіритися з таблицею відповідності вашого особистого числа та коду номерного знака автомобіля.

Код дати народженняКод номера ТС - позитивКод номера ТС - негатив
11, 3, 96, 8
22, 78, 9
33, 1, 95, 6
43, 4, 6, 81, 2
55, 62, 9
65, 6, 81, 9
72, 76, 8
88, 5, 61, 2
99, 1, 35, 8
111, 3, 9, 2, 76, 8, 9
222, 7, 4, 3, 68, 9, 1

Больше никаких АА и ВС — в Украине вводят новые автономера

Теперь на украинских номерных знаках, которые будут оформляться онлайн, будут проставлять следующие коды:

  1. ED, DC — если авто было оформлено через Электронный кабинет водителя;
  2. DI, PD — если авто оформили через портал Дія.

Эти отметки будут стоять первыми двумя буквами на автономерах нового образца. А вот привычного кода региона не будет вообще.

Хранение автономеров в сервисных центрах МВД

Также в Украине упростили процедуру платного хранения автономеров в сервисных центрах МВД. Теперь продлить срок хранения и оплатить услугу можно онлайн через Электронный кабинет водителя.

Раньше для этого нужно было лично прийти в центр МВД, в котором владелец авто заказывал услугу.

Кроме того, во время действия военного положения не будут уничтожаться номерные знаки, которые находятся на платном хранении.

Способи отримання

Кур єрська доставка
Нова Пошта
Отримання в нашому представництві